Kontakt


Roger Andersson

Roger Andersson
Koncern VD, HR-konsult

Mobil: 0702-54 37 55
roger@koncepthr.se

Monica L. Ekelund

Monica L. Ekelund
Kontor och Administration

Mobil: 0703-54 41 92
monica@koncepthr.se

Annelie Lundberg

Annelie Lundberg
Lönekonsult

Mobil: 0761-99 40 12
annelie@koncepthr.se

Monicka Höglund


Lönekonsult

Mobil: 0761-99 40 14
monicka@koncepthr.se

Håkan Lindman

Håkan Lindman
Jobb/karriärcoach

Mobil: 0707-88 49 88
hakan@koncepthr.se

Philippa Hederström

Philippa Hederström
Lönekonsult

Mobil: 0761-99 40 10
philippa@koncepthr.se

Christin Stenström

Christin Stenström
Lönekonsult

Mobil: 0761-99 40 15
christin@koncepthr.se

Jacqueline Bjälhammar


Lönekonsult

Mobil: 0761-99 40 16
Jacqueline@koncepthr.se

Thomas Danielsson

Thomas Danielsson
vice VD, HR-konsult

Telefon: 0793-28 30 01
thomas@koncepthr.se

Maria Ljungqvist

Maria Ljungqvist
VD Koncept HR lön / HR-konsult

Telefon: 0761-38 81 55
maria@koncepthr.se

Stig Johansson

Stig Johansson
HR-konsult

Mobil: 0768-91 80 79
stig@koncepthr.se

Oda Thoen

Oda Thoen
Operativ Chef/Affärsutvecklare

Mobil: 0761-99 40 13
Oda@koncepthr.se

Therese Lilja

Therese Lilja
Arbetsmiljöingenjör/HR-konsult

Mobil: 0761-99 40 11
Therese@koncepthr.se

Dennis Jelse


Bokföring och administration

Mobil: 0761-99 40 18
Dennis@koncepthr.se

Susanne Sjöstrand


Lönekonsult

Mobil: 0761-99 40 19
susanne@koncepthr.se

Vakant HR-konsult

Vakant
Vi söker fler talanger. Varmt välkommen att höra av dig till
roger@koncepthr.se